Hakkımızda

 

Dede Mesleğimiz olan Hırdavatçılık 1969 Senesinde Trabzon ili Sürmene ilçesinde Karadeniz bölgesine ve doğu illerine Toptan Hırdavat ürünleri satışı ile Karataş Ticaret olarak faliyete başladı ve günümüzde devam etmektedir. .

İstanbul Arnavutköy de gelişmekte olan yapılaşma, sanayileşme, nufüs artışı ve bunun gibi etkenler Hırdavat ve el aletleri müşterilerinin daha bilinçli ve kaliteli malzemeyi en uygun biçimde elde edebilmesi ve tabiki işletme çıkarlarımızı göz önünde bulundurarak 2019 senesinde Nenehatun, Fatih Cd. No:273 A D:1, 34275 Arnavutköy/İstanbul adresinde .

MAK HIRDAVAT – Mehmet Akif Karataş firma ünvanı ile işletmemizi faliyete aldık.

Bir çok tanınmış marka ve ürünün bayiliğini bünyemizde bulundurmaktayız bunlardan başıcaları Beta, Bosch, Stanley, Dewalt, Black & Decker, Kanca, Üso su armatürleri Devamı hedefimiz daima en iyi ve en kaliteliyi en uygun fiyat politikası ile müşterimizi ürün ile buluşturmak olmuştur.

Bu doğrultuda bizlere güvenen mevcut müşterilerimiz ve bizden ürün almak ve yeni müşteri ağımıza girecek olan müşterilerimize her zaman bir telefon kadar yakın olup tüm soru ve sorunlarını en hızlı ve en doğru biçimde çözüm odaklı anlayış ile hizmet vermekten onur duyuyoruz .

İletişim Bilgilerimiz.

  • Firma Ünvanı : MAK HIRDAVAT – Mehmet Akif Karataş
  • Vergi Numarası : 52912629534
  • Vergi Dairesi : Arnavutköy
  • Firma Adresi : Nenehatun, Fatih Cd. No:273 A D:1, 34275 Arnavutköy/İstanbul
  • İletişim Numaraları : 0850 304 55 61 –  0551 390 30 61
×